Čistící rohože

  • návrh, dodávka a instalace čistících zón
  • pravidelné čištění

tpw_stand_velke_smallRohož TOPWELL standard

Základem rohože jsou AL profily šířky 27mm, do kterých se zafixují pásky gumové (rýhované, s výstupky), kartáčové nebo textilní. Rohož se vyrábí i v provedení mosaz

tpw_extra_velke_smallRohož TOPWELL extra

Základem rohože jsou AL profily šířky 27mm, do kterých se zafixují pásky gumové (rýhované, s výstupky), kartáčové nebo textilní. Mezi AL profily se vkládají buď kartáčky nebo hliníkové profily ve tvaru Y.

opnw_f_det_smallOpenwell

Samočistící rohož je složena z pružných gumových vlnovek přinýtovaných k páskům, které pod vahou člověka pruží a tím samočinně čistí obuv. Je dobré zvolit takovou délku, aby návstěvník po ní ušel 3-5 kroků. NEN9 SAMONOSNÁ, musí ležet celou plochou na rovném podkladu! Jako jediná z rohoží má obou stranné použití. Na tuto rohož doporučujeme navázat textilní rohoží SHATWELL - tím docílíte kompletní očisty obuvi.

brshw_f_det_smallBrushwell

Základem rohože BRUSWELL jsou černé umělohmotné profily se silonovými kartáčky, seřazené za sebou a spojené nerezovým lankem tak, aby se rohož mohla stáčet. Je určena pro první čistící zónu na hrubé nečistoty. Doporučujeme, aby za ní následovala dočisťovací rohož SHATWELL. Rohož BRUSHWELL má především velké využití tam, kde se vstupuje do budovy např. z antukového povrchu na tenisových kurtech, fotbalových hřištích... a jiných jemných nečistot.

krw_f_det_smallKarwell

Velkoplošná odolná rohož vyrobená z houževnaté pryže s uzavřeným nebo otevřeným dnem. Vzhledem připomíná včelí plástev. Lze do ní dokoupit barevné kartáčky, ze kterých se může složit jednoduché logo nebo mozaiku.

skrb_f_det_smallŠkrabák

Jedná se o samonosnou rohož, tvořenou nosnými a rozpěrnými pásky, vlisovanými do sebe pod určitým tlakem. Tím je docíleno pevného spoje a stejnoměrného rozložení zatížení, působící na rošt. Používá se na odstranění hrubé nečistoty - především bahna, kamínků a sněhu. Lze použít i k zakrytí anglických dvorků a jako odvodňovací rošt, kdy se rošt zapustí pod úroveň podlahy na připravený odtokový žlab. Rohož se také kompletuje s polymerbetonovým odvodněným CLEANBOXEM. Doporučujeme navázat rohoží SHATWELL pro úplnou očistu obuvi.

clnb_f_det_smallCleanbox

Cleanbox je určen pro venkovní použití před rodinné domy, panelové domy, malé obchody atd. Pokud se boxy sestaví do větších ploch, lze je použít i před velké obchodní domy, školy, nemocnice, úřady. BOX je vyroben z polymerbetonu s integrovanou celoobvodouvou pozinkovanou hranou (L profil 25/20/2) a s podpěrnými žebry uprostřed. Do boxu je vložena buď samonosná rohož TOPWELL standard, TOPWELL extra, TOPWELL široký nebo ocelový žárově pozinkovaný ŠKRABÁK. Pokud zákazník potřebuje box připojit na odvodňovací systém nebo drenáž, ve dně jsou připraveny označené otvory, které se prorazí.

grnw_f_det_smallGreenwell

Rohož GREENWELL (tzv."zelený trávník") se používá k zakrytí např.šedých betonových či jiných neupravených ploch a všude tam, kde je třeba vylepšit estetický vzhled interiéru a exteriéru. Je vyrobena z velmi odolného polypropylenu, který se snadno udržuje.

astrowell_smallAstrowell

Jedná se o nepropustnou rohož z polyetylenu, která je hygienická, odolává mikrobům, plísním, hnilobě a většině chemikálií včetně desinfekčních prostředků. Spodní vrstva je z etylvinylacetátu a má protismykové účinky.