Novinky a akce

 

Novinky 10/2012

Firma se stala jedním z hlavních dodavatelů zásobníků a veškerého papírového sortimentu KIEHL. Pro velké odběratele poskytujeme speciální slevy. Na požádání vypracujeme přechod od konkurenčních značek na značku KIEHL a předvedeme na grafech návratnost.  

Novinky 5/2013

Firma zahrnula do sortimentu veškerý drátěný program firmy KLARO. Nabízíme cenové zvýhodnění, které se upraví podle vašich požadavků.

Novinky 6/2014

Po dlouhodobé spolupráci s dodavateli papírového programu se nám konečně povedlo dohodnout dovoz do ČR, nejúspornější a nejvíce ekonomicky možné varianty tzv. ručníků ZZ midi (mini). Jedná se o ručníky, které se upravily do speciálních zásobníků pro provozy s velkým zatížením a nemalou spotřebou. Vhodné jsou především pro průmysl a namáhané prostory, kde dochází k častému poškození zásobníků a zároveň není kladen takový důraz na kvalitu papíru a celulózy. Tyto zásobníky je potřeba zasekat pod omítku a tím navždy slouží bez možnosti poškození. Servis u těchto zásobníků je po dobu 5 let zdarma a  pojištěn proti poškození.

Novinky 10/2014

Vzhledem k velkému zájmu o papírové ručníky ZZ midi (mini) se doba dodávky prodlužuje na 21 pracovních dnů.

Novinky 3/2015

Pro velký zájem jsme rozšířili skladové zásoby o barevné ubrousky, které se používají na významné rauty a jsou zesílené. Balení 100-1000 ks.

Novinky 6/2015

Stali jsme se distributory ubrousků do zásobníku TORK s označením N2. V případě zájmu stáhneme zásobníky N1 a zdarma nahradíme novými. Akce trvá do 30. 9. 2015

Novinky 9/2015

Pro zhoršující kvalitu jsme byli nuceni odmítnout kamiony s papírovými ručníky ZZ midi, protože došlo k vstupu neznámých druhů, které po otření rukou zanechávaly nepříjemný zápach.

Novinky 12/2015

Vzhledem k nezměněné situaci s ručníky ZZ midi (mini) jsme se rozhodli o ukončení spolupráce ohledně dodávek. Zásobníky budou zcela zdarma vyměněny za klasické zásobníky na ručníky popřípadě toaletní papír, aby žádný ze zákazníků neutrpěl finanční újmu.

Novinky 2/2016

Rozšíření sortimentů v papírovém zboží o značku MERIDA. Jedná se o veškerý hygienický servis této značky.